Top Social

Müslümanların özel adası oldu. | Jet Fadıl durmuyor. | Akademi Dergisi

akademi dergisi, jet fadıl, fadıl akgündüz, gerçek yüzü, caprice gold, cübbeli ahmet hoca, fıkıh, dolandırıcılık, maldivler, ismailağa cemaati, müslümanların özel adası,

Jet Fadıl şimdi de Maldivler'e açıldı..

Avrupa'daki gurbetçilerden topladığı milyonlarca dolar ve 'dolandırıcılık' davalarıyla adından söz ettiren Fadıl Akgündüz bu sefer de bilboardlara verdiği ilanlarla gündemde...

Avrupa'daki gurbetçilerden topladığı milyonlarca dolar ve 'dolandırıcılık' davalarıyla adından söz ettiren Fadıl Akgündüz bu sefer de bilboardlara verdiği ilanlarla gündeme geldi. ''Dünyada bir ilk, Müslümanların adası oldu'' gibi ifadelerin dikkat çektiği ve palmiye fotoğraflarının yer aldığı ilanlarda Akgündüz, Maldivler'de "Bayanlara ve erkeklere özel plaj" vaadinde bulunuyor.

Dünya Gazetesi'nin haberine göre, Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu Caprice Gold 30 Ocak'tan itibaren Kofenbe Adası'na konaklama hizmeti 10 günlük paket tur kampanyasını başlatacak. Firmadan bir yetkilinin yaptığı açıklamaya göre, içinde ulaşımın da dâhil olduğu paket turların fiyatı 99 eurodan başlayacak. Turların ekimde, Kurban Bayram'ından hemen sonra düzenlenmeye başlayacağı ifade edildi.

Caprice Gold projesinin inşaatı bitmedi.

Fadıl Akgündüz, 2011 yılında yaptığı açıklamada 2012'nin ikinci çeyreğinde Caprice Gold projesini bitirip teslim edeceğini duyurmuştu. Ancak açıklanan tarihin üzerinden bir yıldan fazla zaman geçmesine rağmen Caprice Gold projesinin inşaatı gerçekleşmedi.

Öte yandan Akgündüz'ün denetimindeki şirketten alacağını tahsil edemeyen İstanbul'daki Gıda Toptancılarının kurduğu Gıda Toptancıları İmalat Sanayi ve Depocuları Toplu İş Yeri Yapı Kooperatifi'nin 10. 5 milyon liralık alacak için Caprice Gold'daki 63 devre mülke haciz koydurmuştu.

Kooperatifin 12 dönümlük arsasının satışında usulsüzlük yapıldığı ve ihaleye fesat karıştırdıkları iddiasıyla, aralarında Ali Zafer Tacioğlu ve fadıl akgündüz'ün de aralarında bulunduğu 25 kişi hakkında 12 yıla varan hapis cezası istemiyle İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açılmıştı.
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının  ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp'ın da gerçek sahibi CIA'dır ve Telegram, WhatsApp'ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi
2 yorum on " Müslümanların özel adası oldu. | Jet Fadıl durmuyor. | Akademi Dergisi "
  1. MEHMET FAHRİ DERKAYA BİR MASON.

    YanıtlaSil
  2. ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM.BÜYÜK ÜSTAD BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ.(K.S.)

    YanıtlaSil