Top Social

Cübbeli Ahmet'in telefonundan Bylock çıktı mı? FETÖ'cü avukatı Fatih Oğuz, Lalegül'ün ortağı mı? | Akademi Dergisi (video)

akademi dergisi, cübbeli ahmed hoca, mahmud efendi, ismailağa cemaati, fetö, lalegül fm, fatih oğuz, kıyamder, ismailaga vakfı, recep konuk, gerçek yüzü,

İsmailağa Cemaati’ndeki iç çekişme İsmailağa Derneği Başkanı Recep Konuk’un yeni açıklamalarıyla zirveye çıktı.Recep Konuk, son paylaştığı videoda, Cübbeli Ahmet’in FETÖ’den aranan avukatı Fatih Oğuz’un LalegülTV’nin ortağı olup olmadığını sordu.''Cübbeli Ahmet Hocanın telefonundan Bylock çıktı'' haberleri üzerine bu açıklamayı yaptığını söyleyen Recep Konuk, Cübbeli Ahmet’e şu soruları yöneltti:➥ Cübbeli Ahmet Hoca, iş ortağın ve avukatın tarafından yüklenen Bylock programını kullandın mı?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, Adil Öksüz ile hangi anlaşmaları yaptın da içeriden çıktın?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, Adil Öksüz ile hapishanede bir kere görüştüm dedi ama geçen hafta yapılan açıklamada Adil Öksüz ile görüşmek için Bylock yüklendi diyorsun. Demek ki birçok kez görüştün.

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, avukatın ve iş ortağın olan Fatih Oğuz’un Fetöcü olduğu ve yurtdışına kaçtığı açıkladın, bu ne demek oluyor?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, avukatın ve iş ortağın olan Fatih Oğuz için elim, kolum diyordun, bunu açıklar mısın?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, Lalegül’ün kurucusu ve 5’te 1 ortağı olan Fatih Oğuz’u açıklar mısın? Nasıl yüzde 20 Lalegül’ün ortağı oldu?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, 45 yıl ile yargılanıyordun, ne oldu da 1 yıl yattın ve çıktın?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, avukatın ve iş ortağın olan Fatih Oğuz’un ortağı olduğu Lalegül’e para desteği veren milletimizin paraları kime gitti, açıklar mısın?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, şuanda bile Fetöcüler tarafından mı yönlendiriliyorsun? Sarık takmıyorsun, başka yerlerden şeyhlik talep ediyorsun.

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, senin telefonuna bylock yüklendi mi?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, fetöcü avukatın ile camiamızı karıştırmak için ne gibi çalışmalar yaptın?

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, bylock konuşmaların çıkacağı için mi Habertürk’e röportaj verdin? Daha önce kasetlerin çıkacağı zamanda aynı hareketi yapmıştın.

➥ Cübbeli Ahmet Hoca, Kıyamder de şuanda İsa T. denilen adamın yönlendirmeleri ile gidiyor, farkında mısın?


➥ İsmailağa Vakfı, hakkımızda açıklama yapmak için hocaları topladı, farklı bir şekilde çağrıldılar gelmeye mecbur bırakıldılar.


Videoyu openload kanalımızdan izleyin...
  

 

"Cübbeli Ahmet'in telefonundan Bylock çıktı mı? FETÖ'cü avukatı Fatih Oğuz, Lalegül'ün ortağı mı?" videosunu alternatif ok.ru kanalımızdan izleyin...


Akademi Dergisi

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının  ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp'ın da gerçek sahibi CIA'dır ve Telegram, WhatsApp'ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi
ilk yorumu sen yap
Yorum Gönder